Okna MSline+ MD – uniwersalne i bardziej energooszczędne

Artykuł sponsorowany
Okna  MSline+ MD wyróżniają się parametrami, zbliżonymi do wymagań, stawianych oknom pasywnym.
Okna MSline+ MD wyróżniają się parametrami, zbliżonymi do wymagań, stawianych oknom pasywnym. MS więcej niż OKNA
Parametry okien MSline+ MD zbliżają się do wymagań stawianych produktom pasywnym. Modele te są cieplejsze, cichsze i szczelniejsze, niż ogólnodostępne okna energooszczędne.

Okna MSline+ MD to wyjątkowo nowoczesny, a zarazem jeden z najbardziej uniwersalnych produkt, jaki powstał w fabryce firmy MS więcej niż OKNA. Przeszklenia wyprodukowano w oparciu o innowacyjny system, który pozwolił uzyskać parametry dotychczas trudne do osiągnięcia. Jednocześnie te dostosowane do wymagań współczesnego budownictwa okna są bardzo ekonomiczną inwestycją, gdyż ich cena jest przystępna. Szczególne właściwości, jakie oferują mogą przynieść znaczne zyski energetyczne w wielu domach.

Okna energooszczędne dzięki profilom

Dla osiągnięcia wyjątkowej izolacyjności cieplnej model MSline+ MD powstał w oparciu o nowatorskie profile niemieckiej marki SALAMANDER bluEvolution. Mają one aż 82 mm szerokości i 6 komór, co razem daje podwyższone parametry termiczne. Ponadto okna MSline+ MD są wyposażone w trzecią uszczelkę środkową w ramie i słupku przeszklenia, co również wpływa na podniesienie właściwości termoizolacyjnych. Nie bez znaczenia jest także osiągnięta dzięki temu lepsza szczelność, a co za tym idzie podwyższona izolacyjność akustyczna.

Okna energooszczędne firmy MS więcej niż OKNA są zatem bardzo ciepłe i jednocześnie wyjątkowo ciche. Ale nie koniec na tym, gdyż ich specjalne, zgrzewane laserowo, 2-milimetrowe stalowe wzmocnienia, wpływają na ogromną wytrzymałość, wysoką sztywność konstrukcji i odporności na obciążenie wiatrem (nawet wiejącym z siłą 158 km/h). Jednocześnie okna gwarantują dużą wodoszczelność, która wraz z termoizolacyjnością jest jednym z najistotniejszych parametrów przeszkleń. Okna MSline+ MD poradzą sobie nawet z ulewnym deszczem, padającym przy wietrze wiejącym z prędkością150 km/h i o sile parcia równej 107 kg/m².

Profil o sześciu komorach, wyposażony w dodatkową uszczelkę, to jeden z podstawowych elementów zapewniających bardzo dobre parametry izolacyjności c
Profil o sześciu komorach, wyposażony w dodatkową uszczelkę, to jeden z podstawowych elementów zapewniających bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej. MS więcej niż OKNA

Ciepłe okna z wyjątkowymi szybami

Firma MS więcej niż OKNA oferuje swój nowoczesny produkt wyposażony w pakiet trzyszybowy SUPERtermo (ich współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,5 W/m²K). Dostępne są z fabrycznie instalowaną stalową, cynkowaną, ciepłą ramką MS, co sprawia, że przeszklenia osiągają wyjątkowo korzystny współczynnik przenikania ciepła Uw=0,79 W/m²K. Okna MSline+ MD możemy też wybrać z dowolnym kolorem ramki CHROMATECH o Uw=0,73 W/m²K oraz z ramką MULTITECH, gdzie Uw=0,71 W/m²K.
Dzięki swym parametrom przeszklenia firmy MS więcej niż OKNA spełniają wymogi obowiązujących przepisów Polskiego Prawa Budowlanego, dotyczącego maksymalnego współczynnika przenikania ciepła. Jednak to nie wszystko, gdyż okna MSline+  MD z pakietem szyb SUPERtermo swymi parametrami termicznymi zbliżają się do norm, jakie obowiązują okna pasywne, co jest znacznym osiągnięciem.
Wyjątkowość zastosowanych szyb polega też na tym, że są dużo jaśniejsze od innych dostępnych na rynku przeszkleń. Wyposażone zostały w powłoki niskoemisyjne ClimaGuard Premium2, które przekładają się na rekordowe parametry przenikania światła dziennego oraz energii słonecznej.

Oszklenie okien zapewnia im energooszczędność, a jednocześnie - dużą przepuszczalność światła.
Oszklenie okien zapewnia im energooszczędność, a jednocześnie - dużą przepuszczalność światła. MS więcej niż OKNA

Okna MSline+ MD na medal                                                   

Standardowy model okien wyposażony jest w pakiet komfortowych okuć obwiedniowych MACO oraz pakiet bezpieczeństwa z trzema ryglami antywłamaniowymi. Przeszklenia mają zamontowaną nowoczesną klamkę METZ z mechanizmem Secustic, zabezpieczającą przed próbą dostania się z zewnątrz do budynku. Akcesoria antywłamaniowe w zestawieniu z nowoczesną stylistyką stolarki dostępnej w jednym z 40 kolorów, już ze standardowego modelu MSline+ MD czynią produkt wyjątkowo atrakcyjnym. Dodajmy, że okno może uzyskać współczynnik przenikania ciepła o wartości 0,73 W/m²K, wpuszcza do wnętrza więcej światła i energii słonecznej, doskonale tłumi hałasy, gwarantuje wyjątkową sztywność oraz szczelność, a wszystko to za niewygórowaną cenę. Warto wiedzieć, że produkt firmy MS więcej niż OKNA spełnia wymagania energetyczne, które będą obowiązywać dopiero w 2021 roku. Pojawienie się tego modelu na rynku nie przeszło więc bez echa. Nowoczesne okna MSline+ MD, ze względu na swe wyjątkowe parametry techniczne i przystępną cenę, otrzymały wyróżnienie w konkursie TOPTEN 2017. Nagradzane są w nim najbardziej energooszczędne polskie produkty, powstające zgodnie z zasadami poszanowania środowiska.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-okna.pl e-okna.pl