REHAU Sp. z o.o. - okna i drzwi przesuwne. Szeroka gama systemów okiennych z PVC

Prezentacja REHAU Sp. z o.o.
Od ponad 70 lat na świecie i 25 lat w Polsce firma REHAU tworzy innowacje, które umożliwiają wykorzystywanie tworzyw polimerowych. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie stykają się bezpośrednio lub pośrednio z produktami REHAU, często nawet o tym nie wiedząc. Zastępujemy konwencjonalne materiały nowymi, bardziej wydajnymi, indywidualnymi recepturami na bazie polimerów – z nadrzędną myślą „Planet First”.

Szeroka gama systemów okiennych z PVC.

SYNEGO SLIDE – okna i drzwi przesuwne

SYNEGO SLIDE REHAU to nowoczesne drzwi i okna przesuwne, które można otwierać i zamykać prawie bez wysiłku, w kilku prostych ruchach. Ponadto, to rozwiązanie zapewnia mnóstwo światła w pomieszczeniu, ponieważ jego wymiar maksymalny to aż 4 m x 2,6 m. Nie sposób nie wspomnieć o bardzo dobrych parametrach cieplnych i akustycznych tego rozwiązania. Dzięki nim straty ciepła są zminimalizowane, a hałas docierający z zewnątrz zostaje zmniejszony aż 20-krotnie. Szeroki wybór kolorystyki dopełnia ten atrakcyjny produkt.

Okna przesuwne SYNEGO SLIDE pozwalają zaoszczędzić miejsce, ponieważ nie otwierają się jak klasyczne okna, a tym samym skrzydło nie „wchodzi” do wnętrza pomieszczenia tylko otwiera się równolegle ze ścianą. Dzięki temu można rozstawić meble zgodnie z własnym pomysłem, a nawet zostawić kwiaty na parapecie, gdy okno jest szeroko otwarte. Wysoka klasa ochrony przeciwwłamaniowej okien i drzwi przesuwnych SYNEGO SLIDE pozwala czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Okna SYNEGO

SYNEGO to okna, które są nie tylko ładne, ale i ekonomiczne. Ich wysoka izolacyjność termiczna pozwala oszczędzić do 50% energii cieplnej, co znacząco przekłada się na wysokość rachunków za ogrzewanie. W domu można cieszyć się błogą ciszą, ponieważ okna SYNEGO bardzo dobrze tłumią hałas. Dzięki zastosowaniu dodatkowych rozwiązań ochrony przeciwwłamaniowej, takich jak REHAU Smart Guard, można poczuć się jeszcze bezpieczniej.
Ponadto, okna SYNEGO są wykonane z niezwykle gładkiej powierzchni. Oznacza to, że brud nie przylega do powierzchni profili, przez co ich czyszczenie jest łatwe i szybkie.

REHAU Sp. z o.o. - okna i drzwi przesuwne. Szeroka gama systemów okiennych z PVC

GENEO

Okna GENEO to najwyższa klasa w zakresie ochrony cieplnej, połączona z najlepszą izolacyjnością akustyczną i skuteczną ochroną przeciwwłamaniową. Dzięki wykonaniu rdzenia profili z tworzywa kompozytowego, można było zrezygnować z tradycyjnie stosowanych wzmocnień stalowych. Przez to poprawiły się znacznie właściwości termiczne profili. Mimo braku stali, nowatorska technologia sprawia, że okna GENEO są niezwykle stabilne i uzyskują parametry, których nie mogą zaoferować inne systemy okienne, m.in.:

  • oszczędność nawet do 76% energii
  • wysoki stopień zabezpieczeń przeciwwłamaniowych
  • 24-krotna redukcja hałasu
  • nieograniczone możliwości kreacji wyglądu okien
  • gładka powierzchnia zewnętrzna profili ułatwia ich czyszczenie i pielęgnację
  • okna GENEO są dostępne także w wersji certyfikowanej do budownictwa pasywnego
  • rodzina profili GENEO obejmuje także drzwi zewnętrzne i drzwi podnośno-przesuwne.
REHAU Sp. z o.o. - okna i drzwi przesuwne. Szeroka gama systemów okiennych z PVC

ARTEVO: nowy, rewolucyjny system premium od REHAU

System okienny ARTEVO charakteryzuje perfekcyjny design. Wyraźne i proste kontury zapewniają estetykę na najwyższym poziomie. Szczególnie wąskie powierzchnie licowe profili dodatkowo powiększają udział oszklenia i tym samym otwierają nowe możliwości architektoniczne, z maksymalną ilością naturalnego światła.

Dzięki optymalnemu zastosowaniu wysokowydajnego tworzywa RAU-FIPRO X, ARTEVO całkowicie na nowo definiuje granice możliwości w zakresie wymiarów stolarki. Połączenie zewnętrznej warstwy ze sprawdzonego tworzywa PVC, z rdzeniem wykonanym z materiału kompozytowego z włóknami, zapewnia równomierne i niezawodne przenoszenie obciążeń. Wzmocnione strefy w ściankach zewnętrznych zapewniają dodatkową stabilność, odporność na skręcanie i warunki klimatyczne. Elementy okienne o wysokości skrzydła do 2,80 m są realizowane w sposób funkcjonalnie niezawodny. Do wysokości 2,45 m można całkowicie zrezygnować ze stosowania wzmocnień ze stali.

ARTEVO zapewnia również doskonałą izolację termiczną - 90 % wszystkich elementów systemu nie wymaga stosowania wzmocnienia stalowego. Dzięki temu nie powstają niekorzystne mostki termiczne i osiągane są wartości współczynnika Uf do 0,98 W/(m2K).

ARTEVO max to wariant produktu z dodatkową, innowacyjną technologią profili REHAU LowE. Dzięki zastosowaniu folii LowE w ościeżnicy i skrzydle, ARTEVO osiąga standard domu pasywnego wg dr Feista, z wartościami Uf do 0,82 W/(m²K).

Wyróżniony znakiem EcoPuls, system ARTEVO jest symbolem gospodarki cyrkulacyjnej REHAU i wyraźnego zaangażowania w zrównoważony rozwój. Dzięki zastosowaniu w rdzeniu profili materiałów pochodzących z recyklingu, system wnosi aktywny wkład w bardziej zrównoważoną przyszłość. Po zakończeniu długiego cyklu życia ARTEVO staje się źródłem surowców do produkcji nowych okien. Nawet folia REHAU LowE może być bez problemu poddana recyklingowi, ponieważ nie stosuje się w niej pianek izolacyjnych.

REHAU Sp. z o.o. - okna i drzwi przesuwne. Szeroka gama systemów okiennych z PVC
Dodaj firmę
Logo firmy REHAU Sp. z o.o.
Przeźmierowo, Poznańska 1 A
Reklama

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na e-okna.pl e-okna.pl